zariadenie ambulancie
Moderná zubná ambulancia
Zubná ambulancia dizajn
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Ekologické vianočné dekorácie

Vianoce sú obdobím radosti, pokoja a vzájomného obdarovania. Sú však aj časom, kedy produkujeme neskutočne veľké množstvo odpadu a zároveň aj míňame veľa energie. Preto je dnes tak veľmi dôležité, aby sme slávili Vianoce ekologicky. Ako na to? Veľmi rada vám poradím. Pripravila som pre vás niekoľko tipov na ekologické vianočné dekorácie.

Jesenné dekorácie vhodné do minimalistického interiéru

Ak ste milovníkmi jednoduchosti, minimalizmu alebo dokonca japandi štýlu v interiéri, mám pre vás 7 tipov, ktoré vám pomôžu vytvoriť útulnú jesennú atmosféru. Tieto nápady na jesenné dekorácie sú navrhnuté tak, aby harmonicky doplnili váš interiér, takže ak hľadáte spôsoby, ako si skrášliť domov na jeseň a pritom si zachovať minimalistický vzhľad, tieto tipy sú pre vás.

10 tipov a 9 doplnkov v štýle Japandi

Vytvorenie domova v štýle Japandi predstavuje spojenie japonského minimalizmu s prvkami moderného škandinávskeho dizajnu. Tento štýl, okrem toho, že sa vyznačuje jednoduchosťou a harmóniou, kládol dôraz aj na prírodné materiály a funkčnosť. Preto, ak máte v pláne vytvoriť domov v tomto štýle, tu je 10 dôležitých tipov. Ako bonus, nezabudnite si sťiahnúť naše exkluzívne Japandi doplnky.“