zariadenie ambulancie
Moderná zubná ambulancia
Zubná ambulancia dizajn
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Najlepší vianoční dekoratéri

Zaujímajú vás vianočné trendy? Radi sa inšpirujete dekoráciami tých najlepších odborníkov vo svojom remesle? Ste tu správne.

Shea McGee

Shea McGee je spoluzakladateľkou a dizajnérkou spoločnosti Studio McGee. Špecializuje sa na svetlé interiéry. Jej vianočná výzdoba symbolizuje eleganciu. Využíva hlavne biele, krémové a zelené farby, prírodné materiály a jednoduché ozdoby. Rada využíva luxusné dekorácie a zdôrazňuje kvalitu nad kvantitou.

Na svojom webe a Instagrame pravidelne zdieľa tipy, ako vytvoriť útulnú a štýlovú atmosféru pomocou jednoduchých dekorácií, napríklad venčekov, sviečok, vankúšov a ďalších doplnkov. Pozrite si jej web tu.

Caitlin Wilson

Caitlin Wilson založila spoločnosť Caitlin Wilson Desing. Špecializuje sa na farebné a ženské interiéry. Jej vianočná výzdoba srší radosťou a šarmom. Používa hlavne pastelové farby, kvetinové vzory a zlaté akcenty.

Na svojom Instagrame pravidelne zdieľa vianočné projekty, vrátane dizajnu domácich interiérov. Caitlin Wilson si svojou prácou získava stále viac a viac fanúšikov. Jej dizajnové nápady aj vám pomôžu vytvoriť pohodlnú vianočnú atmosféru. Pozrite si jej web tu.

Vianočne vyzdobený interiér
Freepik.com
Bradley Odom

Bradley Odom je okrem iného aj zakladateľom a kreatívnym riaditeľom obchodu s nábytkom Dixie & Rye v Atlante. Pri vianočnej výzdobe sa inšpiruje prírodou a historickými prvkami. Dokáže vytvoriť naozaj unikátnu vianočnú atmosféru. Používa hlavne tradičné farby, textúry a materiály.

Na svojom webe pravidelne zdieľa tipy, ako vytvoriť útulnú a pohostinnú atmosféru pomocou sviečok vencov, košíkov a ďalších malých doplnkov a dekorácií. Jeho web si môžete pozrieť tu.

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen je renomovanou britskou dizajnérkou. Jej dizajn má minimalistický a elegantný štýl. Vo svojej vianočnej výzdobe využíva širokú paletu neutrálnych farieb, kovových akcentov a luxusných materiálov. To dodáva jej dekoráciám eleganciu a šmrnc.

Jej práca sa stáva synonymom dizajnu a elegancie a vianočné nápady inšpirujú všetkých, ktorí túžia po vkusnej vianočnej výzdobe. Na svojom webe a Instagrame pravidelne zdieľa aj tipy, ako vytvoriť doma pohodlnú a sofistikovanú vianočnú atmosféru. Pozrite si jej web tu.

Vianočne vyzdobený interiér
Freepik.com
Rebecca Robeson

Predstavujem vám aj talentovanú americkú dizajnérku, špecializujúcu sa na tradičné a útulné interiéry. Rebecca Robeson využíva vo svojej práci predovšetkým živé farby. Zameriava sa na vzory a detaily.

Na svojom webe, ale aj na Youtube kanáli, zdieľa tipy, ako vytvoriť nádhernú vianočnú atmosféru. Vyžíva sa v používaní vianočných reťazí a girlánd, svetiel a ďalších dekorácií. Pozrite si jej web tu.

Vianočne vyzdobený interiér
Image By freepik

Oslovili vás títo vianoční dizajnéri? Vyskúšate ich tipy, ako dosiahnuť vianočnú atmosféru? Dajte mi vedieť, ako si tento rok interiér vyzdobíte vy.