zariadenie luxusnej ambulancie, zubna ambulancia interier
Moderná zubná ambulancia
Rekonštrukcia 2 izbového bytu, moderna kuchyna
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
jedálensky stol v obyvacke
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
luxusna moderna kuchyna, dokonaly interier
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
vstupna čast rodinneho domu
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Dizajnér:
Viktória Lukáčová
Projekt:
Zubná ambulancia
m2:
60
Dátum:
1.10.2023

Projekt „Zubná ambulancia“ predstavuje unikátnu premenu pôvodne administratívnych priestorov na modernú zubnú ambulanciu, ktorá spája funkčnosť s estetikou. Kompletná rekonštrukcia zahŕňala dôsledný výber materiálov, pričom kľúčovým aspektom bol dôraz na dodržiavanie prísnych hygienických štandardov nevyhnutných pre zdravotnícke zariadenia. Aby sme predišli sterilnému a nemocničnému dojmu, rozhodli sme sa pre teplé zemité odtiene. Tieto farby prispievajú k pocitu pohody a taktiež majú upokojujúci vplyv na pacientov. 😊 Výsledkom je priestor, ktorý nielenže spĺňa všetky potrebné požiadavky, ale tiež poskytuje príjemné a uvoľnené prostredie pre pacientov i personál.

zubna ambulancia interier
recepcia zubnej ambulancie
zariadenie ambulancie
zariadenie luxusnej ambulancie, zubna ambulancia interier

Dominantou ambulancie je na mieru navrhnutá a vyrobená stena z mliečneho skla na recepcii, ktorá je delená horizontálne a vertikálne dubovým dekórom, čo dodáva priestoru moderný a sofistikovaný vzhľad a zároveň delí priestor medzi pacientom a súkromnou zónou lekárov. Ďalším výrazným prvkom je na mieru navrhovaná a vyrobená tapeta s potlačou dospelého a detského chrupu. Navyše, pri zariadení ambulancie sme kombinovali na mieru navrhnutý nábytok s hotovými komponentami od IKEA. Tento prístup nám umožnil flexibilitu pri zariaďovaní a zároveň podporil estetickú a funkčnú kvalitu priestoru, čím efektívne prispel k úspešnému zariadeniu ambulancie. Táto kombinácia teda predstavuje nielen harmonické spojenie individuality, ale aj  cenovo dostupné riešenie.😄

recepcia zubnej ambulancie
drez v ambulancii
zubna ambulancia interier

Ak práve uvažujete o zariaďovaní ambulancie a máte záujem o profesionálnu konzultáciu, navštívte  tento link. Tu nájdete všetky potrebné informácie o konzultáciách a ako vám môžem pomôcť pri zariaďovaní vášho interiéru.