zariadenie luxusnej ambulancie, zubna ambulancia interier
Moderná zubná ambulancia
Rekonštrukcia 2 izbového bytu, moderna kuchyna
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
jedálensky stol v obyvacke
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
luxusna moderna kuchyna, dokonaly interier
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
vstupna čast rodinneho domu
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Letná grilovačka: Ako usporiadať ohromujúcu záhradnú párty

Máte narodeniny, chcete len tak posedieť s rodinou, pripravujete detskú párty alebo plánujete dozvuky po svadbe? Letná grilovačka v štýle záhradnej párty všetkých určite poteší. 

1. Výber správneho miesta

Zo všetkého najdôležitejšie je vybrať pre záhradnú párty správne miesto. Ideálne s dohľadom na štýlový záhradný gril alebo záhradnú pec. Oheň ku grilovačke proste patrí. Sedieť s pohárom vínka pod hviezdami pri ohnisku je pôžitok na nezaplatenie. Moderné záhradné ohnisko všetkých očarí.

moderné ohnisko, letná grilovačka

2. Pohodlné a praktické sedenie

Stavte na útulné a pohodlné sedenie. Avšak, nábytok, ktorý použijete, by sa mal dať ľahko vyčistiť, pretože grilovačky väčšinou po sebe zanechajú mastné fľaky a škvrny od nápojov. Ideálne sú preto jednoduché drevené stoličky s mäkkými sedákmi alebo moderné plastové stoličky či pletený záhradný nábytok. Nezabudnite však na podsedáky, vankúše a deky, ktoré sa vám večer pri chladnejšom počasí určite zídu.

3. Párty výzdoba

Začnite pozvánkami, ktoré hostí naladia. Ak vás navštívia aj známi, ktorí u vás ešte neboli, uľahčite im orientáciu a pripravte si navigačné tabule. Ak chcete priestor niečím vyzdobiť, vyskúšajte sviečky v pohároch alebo jednoduché ozdoby z prírodných materiálov. 

dekoracie  grilovačka

4. Stolovanie

Stavte na pekné príbory, riad a poháre na nápoje. Myslite však na to, že ide o vonkajšiu slávnosť. Našťastie, v dnešnej dobe nájdete mnoho príborov a štýlových tanierových súprav ako stvorených na piknik, BBQ alebo záhradnú párty. Siahnite po skle, dreve alebo pálenej hline.

stolovanie  letná grilovačka

5. Letná grilovačka a osvetlenie

Všetko podčiarknite pekným a jemným osvetlením. Nebola by to poriadna grilovačka bez plánovaného dekoratívneho osvetlenia. Odporúčam mäkké svetlo, odtieň 3000 K. Dodá vašej záhradnej párty útulnú atmosféru. Dajte si však pozor, aby všetky svetlá mali rovnakú farbu. 

Pozrite si produkty, ktoré vám pomôžu dotvoriť grilovaciu párty:

zahradny glil na letnú grilovacku
zahradny glil na letnú grilovacku
zahradny glil na letnú grilovacku
džbán na vodu
svetlo do zahrady
kreslo do exterieru
vankuše do exterieru
lampáš do záhrady
pohare  grilovačka

Aké hry hrať na grilovačke?

Grilovačka je skvelá príležitosť nielen na pečenie mäsa, ale aj na zábavu s priateľmi a rodinou. Prvým tipom na hru je „Vhadzovačka kruhov“. Všetci hráči hádžu gumové kruhy na tyč, ktorá je v zemi. Karty sú tiež populárnou voľbou na grilovačkách. Rýchle a jednoduché hry ako „UNO“ alebo „Vtáčkar“ sú ideálne. Medzitým by ste mali zvážiť aj športové aktivity. Bedminton či frisbee sú perfektné pre grilovačky na otvorenom vzduchu. Pokiaľ máte bazén, vodné hry alebo loptové športy ako vodné pólo môžu byť zábavným doplnkom.

Okrem toho existujú aj taktické hry ako „kameň, papier, nožnice“ alebo hry so slovami, ktoré stimulujú myseľ. Na záver nezabudnite, že najdôležitejšie je zaistiť, aby všetci hostia boli zapojení a bavili sa. Grilovačky sú o spoločnom čase, tak prečo by ste nemohli zahrnúť niekoľko skvelých hier do svojho programu? Mäso na grile a hry v záhrade – to je recept na nezabudnuteľný deň!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *