zariadenie luxusnej ambulancie, zubna ambulancia interier
Moderná zubná ambulancia
Rekonštrukcia 2 izbového bytu, moderna kuchyna
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
jedálensky stol v obyvacke
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
luxusna moderna kuchyna, dokonaly interier
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
vstupna čast rodinneho domu
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Dizajnér:
Viktória Lukáčová
Projekt:
Rodinný dom I Denná zóna
m2:
45
Dátum:
4.11.2023

Nedávno som mala príležitosť pracovať so sympatickou mladou rodinkou, ktorá si svoj domov vysnívala v blízkom okolí Košíc. Mojou úlohou bolo navrhnúť spoločenskú časť rodinného domu, kde som sa snažila zohľadniť a zapracovať nielen požiadavky klienta, ale aj krásny výhľad do prírody. Luxusný interiér, vysoký strop, priznané trámy a možnosť použiť na podlahu leštený betón mi ponúkli obrovský priestor pre kreativitu a vytvorili sme jedinečný priestor. 😊

luxusna moderna kuchyna, dokonaly interier

Pri navrhovaní tohto interiéru bolo nevyhnutné spojiť exteriér s interiérom nielen vizuálne ale aj použitím vhodných farieb a materiálov. Preto som sa rozhodla použiť prírodné materiály, ktoré umožnili hladký prechod medzi oboma prostrediami. Prírodné farby, textílie, drevo a koža sa stali dominantnými materiálmi, ktoré pridali interiéru teplý a priateľský pocit.

luxusna kuchyna spojena s obyvakou
luxusný interiér, moderna obyvacka s kuchynou s výhladom do prirody

Otvorený priestor spoločenskej časti domu umožnil vytvoriť funkčné zóny, ktoré sa prelínajú a tvoria jednotný a pohodlný interiér. Verím, že po realizácii tohto projektu sa bude rodinke v ich novom domove naozaj dobre bývať. Podarilo sa nám vytvoriť jedinečný luxusný interiér, ktorý spája prírodné tradičné prvky s moderným štýlom.

luxusna moderna obyvacka s kuchynou
travertinovy dizajnovy konferencny stol
luxusný interiér, moderna obyvacka s kuchynou

Ak aj vás čaká stavba alebo rekonštrukcia rodinného domu a neviete si predstaviť, ako by mohol váš interiér vyzerať, neváhajte ma kontaktovať. Spoločne môžeme vytvoriť váš vysnívaný domov, ktorý bude odzrkadľovať vaše potreby a osobitý štýl.  Ak máte záujem o profesionálnu konzultáciu, navštívte  tento link. Tu nájdete všetky potrebné informácie o konzultáciách a ako vám môžem pomôcť pri zariaďovaní vášho interiéru.