zariadenie ambulancie
Moderná zubná ambulancia
Zubná ambulancia dizajn
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Workshop navrhovania interiéru

Sám sebe dizajnérom

Na workshope si môžete vyskúšať prácu interiérového dizajnéra a s odbornou pomocou si navrhnete nový interiér vášho domu či bytu. Prejdeme si spoločne váš priestor, usmerním a prevediem Vás procesom návrhu tak, aby ste si navrhli interiér, ktorý je nadčasový a má štýl. Ukážem vám cestu, po ktorej už pôjdete sami.

10 hodín (2 dni)

Fabrika 48, Košice

Viktória Lukáčová

I. skupina: 10.05.2024  9:00 – 15:00 a 17.05.2024  9:00 – 13:00

Cena: 189€

Pre koho je workshop určený?

Pre všetkých so záujmom o interiérový dizajn, rovnováhu a krásu.
Pre tých, ktorí si zariaďujú nový domov alebo sa rozhodli pre zmenu, či už je to kompletná rekonštrukcia alebo len výmena zariadenia a doplnkov.

Viete presne aký štýl vám vyhovuje alebo preskakujete od jednotlivých štýlov a neviete sa rozhodnúť?
Predávate nehnuteľnosť a chcete zvýšiť jej hodnotu na trhu a odlíšiť sa?
Necítite sa vo svojom byte/dome/domove úplne dobre? Chcete niečo zmeniť a neviete presne čo a ako?
Alebo len chcete prísť na to, ako sa vyznať v nekonečnej ponuke nábytku a doplnkov a zistiť podľa čoho a ako si vyberať?
Ak ste si odpovedali aspoň na jednu otázku kladne, tak je workshop určený práve pre Vás.

Čo budeme robiť?

Workshop bude prebiehať v moderných coworkingových priestoroch . Je rozdelený do dvoch dní. Prvý deň sa budeme venovať hlavne teoretickej časti a prejdeme si krok za krokom zariaďovanie interiéru. Zadefinujeme si váš štýl, naučíme sa základné princípy zariaďovania, správne zameranie, ergonómiu a dimenzovanie priestoru. Naučíte sa kombinovať farby a materiály, pripravíme si moodboardy. Prejdeme si pravidlá pre riešenie kuchyne a kúpeľne. Výstupom prvého dňa budú zadané úlohy na domov, ktoré nám budú slúžiť ako podklad k ďalšiemu dňu kurzu. Na vypracovanie úloh budete mať 1 týždeň.

Druhá časť bude interaktívna, budeme sa venovať vášmu konkrétnemu projektu, či už je to zariadenie celého bytu alebo jednotlivých izieb. Predmetom druhej časti bude svetlo v interiéri, doplnky a dekorácie. Preberieme najčastejšie chyby pri zariaďovaní a to ako sa im vyhnúť. Vaše znalosti získané na workshope sa Vám nestratia a získate know-how ako si svojpomocne vytvoriť vysnívaný domov.

Som interiérová dizajnérka a lektorka rekvalifikačného kurzu „Interiérový dizajnér“.

Kurz „Sám sebe dizajnérom“ som sa rozhodla realizovať pre tých, ktorí by si chceli zariadiť pekný a útulný domov pod dohľadom profesionála.

Viktória Lukáčová

interiérový dizajnér