zariadenie ambulancie
Moderná zubná ambulancia
Zubná ambulancia dizajn
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Najinšpiratívnejšie blogy o dizajne

Predtým, než sa pustíte do zariaďovania akéhokoľvek priestoru, mali by ste mať jasno v tom, čo od neho očakávate. Okrem toho si prezerajte časopisy, sociálne siete, fotografie interiérov a čerpajte nápady na zariaďovanie. Inšpirácia môže prísť z rôznych zdrojov. Predstavujem vám preto tie najinšpiratívnejšie blogy o dizajne.

Kreatívne blogy o dizajne

Design Milk

Ak hľadáte inšpiráciu k modernému dizajnu, chcete si prečítať články o interiéroch, nábytku, umení a architektúre, navštívte Design Milk. Na tomto blogu nájdete dennú dávku inšpirácie od dizajnérov z celého sveta. Dominujú mu moderné a minimalistické štýly, ktorých základným elementom je kreativita a experimentovanie.

Freepik

Ako zariadiť malý byt

Apartment Therapy

Nápady na praktické a cenovo dostupné riešenia pre zariaďovanie bytov a menších priestorov nájdete na blogu Apartment Therapy, ktorému dominujú eklektické a retro štýly. Nájdete tu rôzne nápady na organizáciu malého priestoru i na dekorácie. Ak hľadáte praktické tipy a trendy v dizajne, určite sa vám bude páčiť.

Blogy o dizajne plné fotografií

HomeDSGN

HomeDSGN sa venuje luxusnému a elegantnému dizajnu domov a interiérov. Prináša rozsiahle vizuálne prehliadky štýlových víl, moderných architektonických diel a extravagantných prvkov. Dominujú mu luxusné, moderné a futuristické interiérové štýly.

Návody, tipy a nápady

Home Designing

Prístupné nápady s konceptuálnym dizajnom pre domy a byty nájdete na blogu Home Designing. Okrem toho je plný návodov, tipov a nápadov pre rôzne štýly interiérov od klasických cez industriálne až po moderné.

Blogy o dizajne nielen pre architektov

Dezeen

Dezeen je medzinárodný blog zameraný na architektúru, dizajn a interiérové novinky zo všetkých kútov sveta a v podstate je spravodajským portálom, na ktorom sú publikované informácie o najnovších trendoch a dizajnových projektoch. Dominujú mu preto štýly experimentálne, avantgardné až progresívne.

Illustration Generative AI

Vintage a moderný dizajn v jednom

Old Brand New

Ak preferujete vintage a retro interiérové štýly, tak sa vám bude určite páčiť blog Old Brand New, ktorý sa venuje nápaditým a osobitým riešeniam pre rekonštrukcie starých domov. Kombinuje retro s modernosťou, ponúka nápady na recykláciu, ale zároveň aj inovatívne prístupy k zariaďovaniu.

Blogy o dizajne plné rád

Houzz

Ak chcete rady a nápady od profesionálnych dizajnérov, mali by ste navštíviť platformu Houzz. Poskytne vám bohatý zdroj inšpirácie k vlastným projektom. Nájdete tu všetko pre váš domov a záhradu.

Kráľ vizuálnej inšpirácie

Pinterest

Na Pintereste nájdete takmer všetko a navyše, aj vy si tu môžete vytvárať vlastné kolekcie obrázkov a nápadov. Pinterest sa môže stať osobným zrkadlom vášho vkusu. Podľa toho, aké interiérové štýly vás nadchýnajú, aké trendy sledujete a aké nápady oceňujete. Sledujte, aké inšpirácie si Pintereste ukladám ja.