zariadenie ambulancie
Moderná zubná ambulancia
Zubná ambulancia dizajn
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Luxusný interiér a vysoký strop

Vysoký strop je skvelým východiskom pre to, aby vznikol luxusný interiér. Nedávno som mala príležitosť pracovať so sympatickou mladou rodinkou, ktorá si svoj domov vysnívala v blízkom okolí Košíc. Výhodou bolo, že ma oslovili práve včas, keď riešili hrubú stavbu.

Mojou úlohou bolo navrhnúť spoločenskú časť rodinného domu, kde som sa snažila zohľadniť a zapracovať nielen požiadavky klienta, ale aj krásny výhľad do prírody. Luxusný interiér, vysoký strop, priznané trámy a možnosť použiť na podlahu leštený betón mi ponúkli obrovský priestor pre kreativitu a vytvorili sme jedinečný priestor.

luxusný interiér kuchyne a vysoký strop
jedálenský stôl s výhľadom do záhrady a  vysoký strop a TV pred oknom

Pri navrhovaní tohto interiéru bolo nevyhnutné spojiť exteriér s interiérom nielen vizuálne ale aj použitím vhodných farieb a materiálov. Preto som sa rozhodla použiť prírodné materiály, ktoré umožnili hladký prechod medzi oboma prostrediami. Prírodné farby, textílie, drevo a koža sa stali dominantnými materiálmi, ktoré pridali interiéru teplý a priateľský pocit.

krb v obývačke a retro kresielka luxusný interiér a vysoký strop
luxusná kuchyňa s vysokým stropom a sv
 luxusný interiér a vysoký stropetlami VIBIA

Otvorený priestor spoločenskej časti domu umožnil vytvoriť funkčné zóny, ktoré sa prelínajú a tvoria jednotný a pohodlný interiér. Verím, že po realizácii tohto projektu sa bude rodinke v ich novom domove naozaj dobre bývať. Podarilo sa nám vytvoriť jedinečný luxusný interiér, ktorý spája prírodné tradičné prvky s moderným štýlom.

retro kresielka s knižnicou so stolíkom javorina, luxusný interiér a vysoký strop
jedáleň s vysokým stropom a svietidlom s výhľadom do záhrady, luxusný interiér a vysoký strop

Ak aj vás čaká stavba alebo rekonštrukcia rodinného domu a neviete si predstaviť, ako by mohol váš interiér vyzerať, neváhajte ma kontaktovať. Spoločne môžeme vytvoriť váš vysnívaný domov, ktorý bude odzrkadľovať vaše potreby a osobitý štýl.

OSOBNÁ ALEBO ONLINE KONZULTÁCIA