zariadenie ambulancie
Moderná zubná ambulancia
Zubná ambulancia dizajn
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Európske výstavy o interiérovom dizajne

Poznám niekoľko výstav o interiérovom dizajne, ktoré by vás mohli zaujať. Určite zvážte možnosť ich navštíviť a zaznačte si v kalendári dátumy, kedy sa konajú. Výstavy o interiérovom dizajne totiž vedia inšpirovať aj tých najskúsenejších dizajnérov. Nepremeškajte túto príležitosť. Kde sa stretneme?

IMM Cologne

Rok 2024 môžete začať na Európskej výstave o interiérovom dizajne v nemeckom Kolíne. Vždy v januári tú interiéroví dizajnéri predstavujú novinky a trendy z oblasti nábytku.

Stockholm Furniture & Light Fair

Láka vás cestovanie a chceli by ste navštíviť Švédsko? Vyberte sa tam na valentínsky pobyt, pretože vo februári sa koná štokholmský veľtrh nábytku. Určite sa tu niečím inšpirujete, pretože výstava je typická tými najlepšími nápadmi a najmodernejšími produktami z oblasti nábytku a osvetlenia.

Salone del Mobile.Milano

Jednou z najväčších a najvýznamnejších výstav na svete, ktoré sa zameriavajú na nábytok a interiérový dizajn je Salone del Mobile.Milano. Táto výstava sa koná každý rok v apríli v Miláne a priťahuje dizajnérov, architektov a značky z celého sveta.

100% Design

V máji sa vyberte do Londýna. Koná sa tu výstava zameriavajúca sa na moderný a inovatívny interiérový dizajn. Spoznáte na nej produkty, nápady a koncepty svetoznámych značiek a tých najslávnejších a najlepších interiérových dizajnérov vôbec.

Maison & Objet

Rada by som vám predstavila aj udalosť v Paríži. Nájdete tu interiérové dekorácie z celého sveta. Koná sa až dvakrát do roka a svetoví dizajnéri tu predstavujú najnovšie trendy a inovácie z oblasti interiérového dizajnu.

INTEBOLD Festival

Nemusíte však vždy cestovať ďaleko. Festival interiérov INTEBOLD sa koná každý rok v októbri aj v Bratislave. Na festivale sa pravidelne predstavujú renomovaní interiéroví dizajnéri, architekti a odborníci z rôznych oblastí. Je to priestor, kde sa môžete inšpirovať alebo naučiť niečo nové. Zároveň spoznáte aj tie najlepšie interiéry slovenských dizajnérov.

Dutch Design Week

Každý rok sa v Holandsku koná aj týždňový festival interiérového dizajnu. Je viac než len výstavou. Slúži na prezentáciu holandského dizajnu a inovácií. Môžete vidieť rôzne výstavy, absolvovať rozličné prednášky a workshopy alebo sa zúčastniť iných podujatí.

Zaujali vás moje tipy na európske výstavy o interiérovom dizajne? Ak áno, navštívte ich webové stránky, ktoré v článku takisto nájdete. Všetky sa budú konať aj budúci rok. Stretneme sa?