zariadenie luxusnej ambulancie, zubna ambulancia interier
Moderná zubná ambulancia
Rekonštrukcia 2 izbového bytu, moderna kuchyna
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
jedálensky stol v obyvacke
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
luxusna moderna kuchyna, dokonaly interier
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
vstupna čast rodinneho domu
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Barbiecore interiér prináša farbu a štýl

Interiérový dizajn sa stáva čoraz pestrejší a kreatívnejší. Jedným z najnovších a najrozkošnejších trendov, ktorý sa objavil v poslednej dobe je Barbiecore, trend inšpirovaný ikonickou postavou Barbie. Prináša do interiéru farbu, štýl a hravosť.

Čo je Barbiecore interiér

Barbiecore ako nový trend v interiéri sa inšpiroval estetikou a štýlom charakteristickým pre Barbie. Kombinuje jemné pastelové farby, minimalistické prvky a hravé detaily. Prináša do domov žiarivé odtiene ružovej, modrej a fialovej a kombinuje ich s kovovými prvkami a lesklými povrchmi.

Ako implementovať Barbiecore do interiéru

Stavte na jemné pastelové farby, lesklé povrchy, minimalistický dizajn, hravé detaily a zrkadlá. Barbiecore využíva hlavne odtiene ružovej, modrej a fialovej. Môžete ich kombinovať alebo si vybrať jednu dominujúcu farbu pre celý priestor. Pastelová ružová prinesie do priestoru romantickosť a ženskosť, zatiaľ čo modrá mu dodá sviežosť a fialová tajomný pôvab.

Dekorácie zvoľte s lesklým povrchom, ktorý dobre odráža svetlo. Zlata dodá miestnosti luxusný nádych. Či už je to zlatý rám na zrkadle, zlaté svietidlá, alebo zlaté ozdoby na policiach, prinesú do vášho domova pocit exkluzivity a jedinečného štýlu.

Image by Freepik

Stavte na dizajn. Vyberte si nábytok s čistými líniami a jednoduchým tvarom. Udržte v miestnosti harmonický a elegantný vzhľad. Priestor neprepĺňajte, ale radšej sa sústreďte na jeho funkčnosť. Na zväčšenie interiéru použite zrkadlá. Strategicky ich umiestnite po celej izbe, aby odrážali svetlo. Hodia sa na steny oproti oknám alebo na steny, ktoré majú priamy vplyv na prírodné svetlo v miestnosti. Celkovú atmosféru doplňte jemným a romantickým osvetlením. Využívajte v interiéri stolové lampy, závesné svietidlá s mäkkým svetlom alebo sviečky. Pridáte tak do miestnosti intímnu atmosféru a zdôraznite ešte viac jemnosť použitých pastelových farieb.

Prečo je Barbiecore tak populárny?

Prináša do našich domovov extravaganciu, ale zároveň aj určitú nostalgiu za detstvom. Barbiecore interiér totiž využíva prvky minulosti, ako sú pastelové farby a lesklé povrchy, ale zároveň ich drží v rovnováhe s moderným dizajnom. Jeho prednosťou sú hlavne jemné odtiene ružovej, modrej a fialovej, kombinované s lesklými povrchmi a hravými detailmi. Takáto extravagantná estetika priťahuje hlavne tých, ktorí chcú oživiť interiér a pridať do neho trochu života.

Image by Freepik

Samozrejme, je potrebné spomenúť aj film Barbie. Práve na vlne tohto úspechu sa nový interiérový štýl dostáva do našich domovov. Videli ste ho?

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *