zariadenie ambulancie
Moderná zubná ambulancia
Zubná ambulancia dizajn
Rekonštrukcia 2 izbového bytu
Betónový šarm: Elegantná rekonštrukcia obývacej izby
Luxusný interiér s vysokým stropom
3 izbový byt I rekonštrukcia
Átriový dom 1979 I rekonštrukcia

Kontakt

Jesenné dekorácie vhodné do minimalistického interiéru

Ak ste milovníkmi jednoduchosti, minimalizmu alebo dokonca japandi štýlu v interiéri, mám pre vás 7 tipov, ktoré vám pomôžu vytvoriť útulnú jesennú atmosféru. Tieto nápady na jesenné dekorácie sú navrhnuté tak, aby harmonicky doplnili váš interiér. Takže ak hľadáte spôsoby ako si skrášliť domov na jeseň a pritom si zachovať minimalistický vzhľad, tieto tipy sú pre vás.

7 nápadov ako na minimalistické dekórovanie

1. Pri výbere dekorácií sa držte jednej farebnej schémy. Monochromatické farby ako sivá, béžová alebo čierna vytvárajú elegantný a zjednotený vzhľad.

2. Využite prírodné materiály, ktoré jesenná príroda ponúka. Suché vetvičky a listy môžete umiestniť do jednoduchých váz.

3. Vyberte si tekvice v neutrálnych farbách ako biela, sivá alebo čierna. Tieto tekvice môžete umiestniť na stôl alebo okenný parapet. Ak nemáte k dispozícii tekvice v týchto farbách, môžete ich jednoducho prestriekať na čierne, sivé alebo upraviť farebne podľa vašich požiadaviek.

4. Využite sviečky v jednoduchých tvaroch a farbách. Sviečky vytvárajú útulnú atmosféru a sú ideálne pre jesenné večery.

5. Zvoľte jednoduché a neutrálné farby pre vankúše, deky a záclony. Materiály ako vlna alebo bavlna sú vynikajúce pre jesennú sezónu.

sviečky, bavlna ale aj deka predstavujú útulnú jesennú atmosféru a krásne jesenné dekorácie

6. Malé podnosy alebo taniere v jednoduchých tvaroch a farbách môžu slúžiť ako podnosy pre iné dekoratívne predmety. Drevo je materiál, ktorý dodáva teplý a prírodný vzhľad. Ako príjemný a estetický doplnok na takomto podnose môžu pekne vyzerať aj vlašské orechy, ktoré podčiarknu prírodný charakter dekorácie.

drevené tácky s jesennými dekoráciami

7. Vytvorte si vlastné jesenné dekorácie zo suchých vetvičiek, listov alebo iných prírodných materiálov, ktoré nám v tomto období ponúka príroda. Okrem toho môžete využiť aj ďalšie prírodné dary ako sú gaštany, žalude, šišky alebo dokonca korene a kamene. Tieto materiály nielenže sú ekologické, ale aj vytvárajú útulnú atmosféru.

Pamätajte, že pri dekórovaní minimalistického priestoru menej je viac. Pre ďalšie inšpiratívne tipy sledujte môj instagram, pinterest alebo blog.

Môžete siahnúť aj po hotových jesenných dekoráciach, ktoré zútulnia váš interiér, ale stále bude pôsobiť minimalisticky.